06 jun 2019

BeGold Disctrict - selectie BeGold U14 & U15 zomerstage

Na de laatste BeGold District Days vorig weekend op Gantoise heeft de BeGold Nationale staf:

  • een aantal spelers (°2005) geselecteerd om de stages BeGold U15 te volgen met het oog op een verdere deelname in het BeGold Nationaal programma 2019 - 2020.
  • een aantal U14 spelers (°2006) geselecteerd om de BeGold District Summer camp te volgen.

Voor Indiana zijn dat :

  • °2005 : Juliette Staelens - Baptiste Andries - Arthur De Bondt - Mathis Maertens
  • °2006 : Fiona Lumen - Matthieu Blindeman - Mattéo Van Tiggelen - Charlie Verdonk

Een dikke proficiat!

Indiana is ook al vertegenwoordigd in de huidige U15 met Thibault Guillemyn en Edward Bayart en in de U18 met Guillaume Hellin en Jules Van Onderbergen.

We wensen hen allen heel veel succes toe!

 

 

Na de selectiestage van november werden 16 spelers/speelsters en 2 keepers geselecteerd om deel uit te maken het District White-team. Ze hebben gedurende het seizoen een reeks van 5 trainingen en 3 wedstrijden afgewerkt. De laatste 2 wedstrijden tegen de andere districten en de shoot-outsessies vinden dit weekend plaats op Gantoise. Het programma en waar te parkeren vind je hieronder.

De BeGold Disctrict Days gaan dit weekend door op Gantoise : op zaterdag 01/06 (°2006) en op zondag 02/06 (°2005).
Indiana wordt dit jaar vertegenwoordigd door :

  • Girls °2005 : Louise-Marie De Baenst – Jacky Leroux - Juliette Staelens – Delphine Van Daele – Louise Vansteenbrugghe
  • Girls °2006 : Fiona Lumen – Aline Van Den Berghe  (GK) – Babette Vandersmissen
  • Boys °2005 : Baptiste Andries - Arthur De Bondt – Edward Helderweirt - Mathis Maertens - Lucas Volckaert (GK)
  • Boys °2006 : Matthieu Blindeman – Mattice Ruell – Matteo Van Tiggelen – Charlie Verdonk

Kom ze zeker aanmoedigen!
We wensen hen allen heel veel succes toe! 
Indiana is very proud of you!

 

Uit deze teams worden na dit tornooi jongens en meisjes uitgenodigd door de BeGold staff om deel te nemen aan de BeGold selectiestages eind juni en midden augustus. 
De spelers die na die stages weerhouden worden, maken daarna deel uit van de Nationale BeGold U14 en U15.

Programma van zaterdag 1/06:

9:00 BLACK GIRLS 2006 - WHITE GIRLS 2006

9:15 BLACK BOYS 2006 - WHITE BOYS 2006

10:15 RED GIRLS 2006 - BLUE GIRLS 2006

10:30 RED BOYS 2006 - BLUE BOYS 2006

11:30 GREEN GIRLS 2006 - YELLOW GIRLS 2006

11:45 GREEN BOYS 2006 - YELLOW BOYS 2006

14:00 BLUE GIRLS 2006 - BLACK GIRLS 2006

14:15 BLUE BOYS 2006 - BLACK BOYS 2006

15:15 YELLOW GIRLS 2006 - RED GIRLS 2006

15:30 YELLOW BOYS 2006 - RED BOYS 2006

16:30 WHITE GIRLS 2006 - GREEN GIRLS 2006

16:45 WHITE BOYS 2006 – GREEN BOYS 2006

 

Programma van zondag 2/06:

9:00 BLACK GIRLS 2005 - WHITE GIRLS 2005

9:15 BLACK BOYS 2005 - WHITE BOYS 2005

10:15 RED GIRLS 2005 - BLUE GIRLS 2005

10:30 RED BOYS 2005 - BLUE BOYS 2005

11:30 GREEN GIRLS 2005 - YELLOW GIRLS 2005

11:45 GREEN BOYS 2005 - YELLOW BOYS 2005

14:00 BLUE GIRLS 2005 - BLACK GIRLS 2005

14:15 BLUE BOYS 2005 - BLACK BOYS 2005

15:15 YELLOW GIRLS 2005 - RED GIRLS 2005

15:30 YELLOW BOYS 2005 - RED BOYS 2005

16:30 WHITE GIRLS 2005 - GREEN GIRLS 2005

16:45 WHITE BOYS 2005 - GREEN BOYS 2005